Rodinné slevy v Hinterstoderu

Bezkonkurenční nabídky pro rodinné zimní radovánky

Máte na programu zimní dobrodružství s rodinou? Jak krásné! Ale samozřejmě nechcete za lyžařské radovánky s vašimi nejbližšími sáhnout příliš hluboko do kapsy? Pak pro vás máme dobré zprávy, ani nemusíte! Ve skiareálu Hinterstoder a také v sousedním Wurzeralmu čekají na rodiny s dětmi různé atraktivní slevy. Nejlépe hned klikněte a objevte slevy a výhody pro rodiny s dětmi!

Skivergnügen für kleine Skihaserl in Hinterstoder auf höchster Stufe | © Oberoesterreich Tourismus GmbH, David Lugmayr
Auch für Snowboarder können sich im Skigebiet Hinterstoder so richtig austoben.
Auch die kleinen Gäste können ihr Können im Skigebiet Hinterstoder beweisen. | © OÖT, David Lugmayr
Im Sunny Kids Park erlernen die kleinen Skihaserl spielerisch das Fahren auf Skiern.  | © Oberoesterreich Tourismus Gmbh, David Lugmayr
Einen perfekten Skitag mit der ganzen Familie im Skigebiet Hinterstoder genießen. Skispaß für Groß und Klein ist garantiert. | © TVB Roebl

Sněhulákův skipas

Lyžovat celý den jen za 4 Eura

Lyžovat celý den jen za – slovy čtyři Eura! Ano čtete správně. Ve skiareálu Hinterstoder je tzv. sněhulákův skipas bezkonkurenční nabídkou pro rodiny. Pokud si zakoupí skipas alespoň jeden z rodičů, lyžují všechny jejich děti do 10 let (r.n. 2011) jen za 4 Eura. Od 3. dítěte (do r.n. 2006) v rodině lyžují na sněhulákův skipas za 4 Eura nejmladší děti v případě zakoupení jednoho skipasu pro rodiče a dvou pro děti nebo mládež!  

Je dobré vědět: Na sněhulákův skipas může lyžařský potěr lyžovat také v sousedním skiareálu Wurzeralmu a v dalších skiareálech skisport.com. Tato akce však neplatí ve skiareálu Schnalstaler Gletscher. Sněhulákův skipas vám bude vydán na pokladně při zakoupení dospělého skipasu alespoň jedním z rodičů. Je však nezbytné na pokladně prokázat věk dětí a přímý rodinný vztah (OP, pas, rodný list)!

SunnyCarD

9 skiareálů - jeden skipas

SunnyCard je tím pravým skipasem pro rodiny. Rodiny, které si chtějí zimu na sjezdovce užít plnými doušky. Přitom je SunnyCard víc než jen skipas – neboť s ní lyžují děti do 15 let zdarma, a to celou sezónu! Těšte se na neomezenou zábavu ve všech devíti SunnyCard skiareálech. Ty se nacházejí nejen ve čtyřech různých spolkových zemích Rakouska, ale také na největším ledovci v Jižním Tyrolsku.

A to nejlepší: Otravné čekání u pokladen pro vás bude minulostí! Kdo si SunnyCard objedná online, vyrazí z auta přímo k lanovce. Tím je tato rodinná sleva přesně to pravé pro všechny, kteří chtějí ze zimních radovánek na sjezdovce vytěžit co nejvíce.

A jak to funguje? Pokud si SunnyCard zakoupí oba rodiče, lyžují jejich děti do 15 let zdarma, pokud si ji zakoupí pouze jeden z rodičů, lyžují děti do 10 let zdarma (musí žít ve stejné domácnosti). Přesné informace a pravidla zobrazíte zde!

 

KIds Card

Lyžovat celý den za nízkou cenu

Rodiny jsou v Hinterstoderu na prvním místě! I pro případ, že s dětmi na svahu nemůže být máme nebo táta, máme pro děti skvělou nabídku! Děti do 10 let (r.n. 2011 – 2015) obdrží v doprovodu dospělého člena rodiny (např. babička nebo děda) se zakoupeným hodinovým či 1denním skipasem výhodný dětský skipas „Kids Card“ za 16,50 €/den.

Berte prosím na vědomí: Doklad prokazujíc věk dětí a rodinný vztah je nezbytné předložit!

kupte si teď vlastní SUNNYCARD!

Ihned objednat a profitovat:

  • platná v 8 rakouských skiareálech
  • + na největším ledovci v Jižním Tyrolsku
  • atraktivní výhody pro rodiny
  • platná celou sezónu
  • lyžování, kolik jen chcete
  • žádné otravné čekání u pokladen
Hinterstoder | © HIWU_Hinterramskogler