Novinky zimní sezóny 2019/20

Novinky zimní sezóny 2019/20

Investice do sněhové jistoty, rychlejší honákup skipasů a zvýšení kvality služeb.

Jak už je na Hochfichtu každý rok zvykem, také před letošní lyžařskou sezónou jsme investovali nemalé prostředky do zkvalitnění našich služeb, zvýšení komfortu pro naše zákazníky a také do posílení sněhové jistoty - vlastní výroby technického sněhu. Pevně věříme, že naše novinky již brzy oceníte a budeme rádi za zpětnou vazbu.

Novinky zimní sezóny 2019/20

1) Zakoupení 7 nových plně automatických vrtulových kanónů (nejvýkonnější na trhu) + 2 nová tyčová děla. Nyní na Hochfichtu je k dispozici 104 sněžných kanónů a děl, která pokrývají 100% sjezdových tratí. Za 89 hodin mrazivých teplot -4° C a nižší je možné zasněžit sjezdovky od vrcholu Smrčiny (Hochficht) až po sjezdovku Schwarzenberg, což umožnuje spuštění všech lanovek a vleků. 

2) Studenti do 26 let lyžují za dětské ceny (JUKI tarif), tzn. dětské ceny jsou platné až do věku 26 let (do r.n. 1994 - nutnost platného studijního průkazu). V minulých sezónách lyžovali studenti do 26 let za zvýhodněný tarif pro dospělé (1 denní skipas za 38,50 €), letos zaplatí dětskou cenu, tzn. 27 € za 1denní skipas.

Děti do 10 let (r.n. 2001) v doprovodu rodiče lyžují jen za 4 €/den - tzv. Sněhulákův skipas (Schneemannkarte)

3) Pro rychlejší odbavení klientů byly pořízeny 2 plně automatické pokladny, u kterých je možné si vyzvednout skipas dříve zakoupený online obchodě přes webové stránky. 

4) Nové webové stránky - moderní, přehledné, kompatibilní pro chytré telefony a ostatní zařízení. Možnost online nákupu či dobití skipasu z pohodlí domova - žádné čekání u pokladen a z auta rovnou na svah. 

5) Nová dobíjecí stanice pro elektromobily na parkovišti u Skiareny Hochficht. Celkem jsou zde už 3 dobíjecí stanice. 

6) Nové vybavení a překážky ve Funparku „Blackhill“ u sjezdovky  Schwarzenbergabfahrt. 

Tým skiareálu Hochficht se těší na vaši návštěvu!