Startklar für den Skitag im Skigebiet Hochficht.  | © TVB Hochficht, Ablinger M.
lyžování na Hochfichtu
s ubytováním na české straně

ubytujte se u našich českých partnerů

skvělá dovolená ny lyžích za nejvýhodnější možnou cenu

Ať plánovaně nebo á la „last minute“, na den či celý týden: dovolená s lyžováním na Hochfichtu vás bude bavit. V šumavském Trojmezí Rakouska, Čech a Německa je nuda tabu! Díky našim dlouholetým partnerům můžete bydlet "doma" na české straně Šumavy či u břehů Lipna a lyžovat na svazích Hochfichtu, který leží hned "za humny". 

Zimní lyžařské pobyty - zima 2020/21

Díky skvěle fungující přeshraniční spolupráci s ubytovateli na české straně v okolí lipenského jezera si můžete vybrat z atraktivní nabídky ubytování na české straně. V období tzv. prašanových týdnů (leden) a slunečných firnových týdnů (březen) nabízíme slevu na dvou- až osmidenní skipasy. 

  • Zvýhodněné skipasy v rámci pobytových balíčků jsou platné během tzv. prašanových týdnů (10. - 29.1.2021) a slunečných firnových týdnů (1. - 28.3.2021). V případě příznivých sněhových podmínek bude sezóna prodloužena až do Velikonočního pondělí 5.4.2021. 
  • Děti do 10 let (r.n. 2011 a mladší) lyžují také v rámci vícedenních skipasů jen za 4 €/den a mládež do 19 let  (r.n. 2002 a mladší) i studenti do 26 let (do r.n. 1995) za dětské ceny!
    Nenalezeny žádné nabídky