Startklar für den Skitag im Skigebiet Hochficht.  | © TVB Hochficht, Ablinger M.
zimní radovánky na Hochfichtu
s ubytováním "doma" na české straně

ubytujte se u našich českých partnerů

skvělá dovolená na lyžích za výhodnou cenu

Ať plánovaně nebo á la „last minute“, na den či celý týden: dovolená s lyžováním na Hochfichtu vás bude bavit. V šumavském Trojmezí Rakouska, Čech a Německa je nuda tabu! Díky našim dlouholetým partnerům můžete bydlet "doma" na české straně Šumavy či u břehů Lipna a lyžovat na svazích Hochfichtu, který leží hned "za humny". 

Březnová akce 3+1 den zdarma!

Lyžujte od 1. března 4 dny za cenu 3 dní a užijte si 1 den lyžování zcela zdarma!

Na sjezdovkách Hochfichtu leží dostatek sněhu a také v březnu si u nás můžete užít skvělé zimní radovánky. Dopoledne lyžování, odpoledne chytání bronzu na prosluněných sjezdovkách. Rakousko rozvolnilo covidová omezení a v březnu je lyžování možné pro všechny osoby!

Díky akci 3+1 zdarma ušetří za skipas už jen dospělá osoba 30 €, celá rodina i několik tisíc korun!

  • 4denní skipasy v akci 3+1 den zdarma zakoupíte od 1. března buď na pokladnách skiareálu Hochficht nebo v online shopu.
  • 4denní skipasy v akci 3+1 den zdarma je platný pro všechny věkové kategorie (vč. studentů i KidsCard Mini)
  • 4denní skipasy v akci 3+1 den zdarma jsou platné i o víkendech! Jedná se o 4 po sobě jdoucí dny.
  • Akce platí v období 1. – 27. březen (zakoupení možné od 1. března, akci není možné uplatnit v přechodových termínech - např. 27.2. – 2.3.)

Zimní lyžařské pobyty - zima 2021/22

Díky skvěle fungující přeshraniční spolupráci s ubytovateli na české straně v okolí lipenského jezera si můžete vybrat z atraktivní nabídky ubytování na české straně. V období tzv. prašanových týdnů (leden) a slunečných firnových týdnů (březen) nabízíme slevu na dvou- až osmidenní skipasy. 

  • Zvýhodněné skipasy v rámci pobytových balíčků jsou platné během tzv. prašanových týdnů (9. - 28.1.2022) a slunečných firnových týdnů (28.2. - 27.3.2022). 
  • Děti do 6 let (r.n. 2016 a mladší) lyžují díky KidsCard Mini také v rámci vícedenních skipasů jen za 4 €/den.
    Nenalezeny žádné nabídky