VŽDY K VAŠIM SLUŽBÁM
Wurzeralm se svým týmem

PODNIK A TÝM

Takový je Wurzeralm

Přímo v překrásném hornorakouském regionu Pyhrn-Priel se nachází Wurzeralm, jedno z nejvíce přátelských lyžařských a turistických středisek k rodinám s dětmi.

Čím vás tento z celkem osmi skiareálů skisport.com v zimě nadchne? 22 kilometry sjezdovek, Sunny Kids Parkem, vícero zážitkovými tratěmi a okruhy stejně jako autentickými lyžařskými chatami pro kulinářský prožitek. Navíc je zde vlastní stoupací stopa pro skialpinisty a hora Frauenkar s optimálními podmínkami pro freeride.

Léto s rodinou na Wurzeralmu je stejně tak rozmanité! Díky četným turistickým stezkám, singletrailu Wurzeralm coby hotspot pro bajkery. Chtěli byste s vašimi nejbližšími raději lezení po horách nebo zkusit letní bobování? I to je během dovolené ve Spital am Pyhrn možné!

Zajímá vás, kteří lidé stojí za našim podnikem? Rádi vám je představíme!

historie

Wurzeralm od minulosti po současnost

Výstavba první lanové dráhy započala v roce 1959 a lanovka byla zprovozněna v roce 1962. Roku 1978 byla zprovozněna pozemní ozubnicová lanovka, která byla roku 1996 modernizována do podoby nejrychlejší pozemní lanovky v Evropě. 1999 následovalo převzetí společností Vereinigten Bergbahnen rodiny Schröcksnadel. A dnes? Lyžařské a turistické středisko zaměstnává v zimní sezóně na 115 pracovníků. Okolo 40 z nich na Wurzeralmu a v Hinterstoderu pracuje po celý rok!
 

Die alte Bahn auf der Wurzeralm
Die alte Standseilgondel auf der Wurzeralm.
Die Bauphase auf der Wurzeralm vor einigen Jahren.
Waldarbeiten im Skigebiet Wurzeralm.
Die wohlverdiente Pause während der Waldarbeit ist wichtig, um neue Kräfte zu sammeln.
Ein Bild der alten Seilbahn auf der Wurzeralm.
Die Bauarbeiten auf der Wurzeralm sind voll im Gange.
Der alte Parkplatz des Skigebiets Wurzeralm.
Die Pistenrettung war auch vor 60 Jahren bereits sehr wichtig.

SILNÝ TÝM

 

Vorstandsdirektor

Geschäftsführung

 

Ing. Helmut Holzinger

 

Kontakt:
Email: helmut.holzinger@hiwu.at


 

"Wer nach vorne sehen will,
darf nicht nach hinten denken."

 

Vorstandsdirektor

Geschäftsführung

 

Rainer Rohregger MBA

 

Kontakt:
Email: rainer.rohregger@hiwu.at


 

"Lerne aus der Vergangenheit -
Träume von der Zukunft -
Lebe in der Gegenwart!"

 

 

Betriebsleitung

Organisation

 

Mario Frank

 

Kontakt:
Email: mario.frank@hiwu.at


 

"Der Stress von heute
ist die gute alte Zeit von morgen!
"

 

Betriebsleitung Stv.

Organisation, Lifte & Wartung

 

Christoph Raberger

 

Kontakt:
Email: christoph.raberger@hiwu.at


 

"Wer immer das tut was er schon kann,
bleibt immer das was er schon ist!"

 

 

Betriebsleitung Stv.

Organisation & Pistenrettung

 

Gregor Kuntner

 

Kontakt:
Email: gregor.kuntner@hiwu.at


 

"Jeder ist seines Glückes Schmied"
 

 

Technische Leitung

Projekt-Entwicklung & Betreuung

 

Ing. Peter Hager

 

Kontakt:
Email: peter.hager@hiwu.at


 

"Es ist nicht genug zu Wissen, man muss es auch anwenden. Es ist nicht genug zu wollen, man muss es auch tun!"
 

 

Verwaltung 

Kunden & Kassamanagement

 

Michaela Rammer, MA

 

Kontakt:
Email: michaela.rammer@hiwu.at


 

"Erhelle das Morgen mit dem Heute."
 

 

Verwaltung

Office & Beschwerdemanagement

 

Iris Prentner

 

Kontakt:
Email: iris.prentner@hiwu.at


 

"Um klar sehen zu können,
reicht oft ein Wechsel der Blickrichtung"

 

 

Marketingleitung

Events & Presse

 

Karin Kauder

 

Kontakt:
Email: karin.kauder@hiwu.at


 

Lerne aus der Vergangenheit -
Träume von der Zukunft -
Lebe in der Gegenwart!

 

 

Marketing Assistenz 

Online Marketing & Social Media

 

Carina Schmeißl

 

Kontakt:
Email: carina.schmeissl@hiwu.at


 

"Alle Träume können wahr werden,
wenn man den Mut hat ihnen zu folgen!"

 

 

Gastronomische Leitung

Leitung Bärenhütte & Reservierungen

 

Markus Zingerle

 

Kontakt:
Email: markus.zingerle@hiwu.at


 

Das Problem ist nicht das Problem,
das Problem ist deine Einstellung zu dem Problem. (Fluch der Karibik)

 

Buchhaltung

Buchhaltung & Sekretariat

 

Gertrude Lackinger

 

Kontakt:
Tel.: 07546/5275-107
Email: gertrude.lackinger@hiwu.at


 

"Heute beginnt der Rest meines Lebens!"
 

 

Personalmanagement

Personalwesen & Pisteneinteilung

 

Iris Schnellnberger

 

Kontakt:
Tel.: 07564/5275
Email: iris.schnellnberger@hiwu.at


 

"Es ist nicht zu wenig Zeit,
die wir haben, sondern es ist zu viel Zeit, die wir nicht nutzen!"

 

Verwaltung Assistenz

Vermittlung & Information

 

Verena Kogler

 

Kontakt:
Tel.: 07564/5275
Email: verena.kogler@hiwu.at


 

"Gib jedem Tag die Chance,
der schönste zu sein!"