COVID-19 DŮLEŽITÉ INFORMACE COVID-19 DŮLEŽITÉ INFORMACE
Poznat sjezdovky díky plánku
... pro pohodový lyžařský den

interaktivní mapa sjezdovek

Přehled sjezdovek ve skiareálu Wurzeralm

Sjezdovky různých stupňů obtížnosti, několik okružních tratí, horské chaty a restaurace, Sunny Kids Park, ostatní zážitkové tratě pro malé i velké … Při takovém množství není zdaleka jednoduché zachovat si přehled! Přesně z tohoto důvodu je tu plán sjezdovek skiareálu Wurzeralm. Stačí si zoomem přiblížit a už vidíte veškeré informace přehledně před očima. Hledáte mírnou sjezdovku pro začátečníky nebo opravdovou sjezdařskou výzvu? Klikněte hned na interaktivní mapu sjezdovek a seznamte se blíže s našim malým, ale milým lyžařským rájem!

Už se blíží váš lyžařský den v turistickém regionu Pyhrn-Priel? Kdo ještě potřebuje vhodný skipas, najde ho rovněž zde. Mnohé z nich můžete koupit rychle a jednoduše v online obchodu.

Občerstvit se na Wurzeralmu

Horské chaty a restaurace pro pauzu během lyžování

A když dojde na občerstvení? Panoramatická mapa vám rovněž napoví, vedle sjezdovek a tratí, také tajné tipy z gastronomie. Od tradičních chat až po útulné horské restaurace! Ať to budou sýrové špecle, trhanec, Gröstl či gulášová polévka – hladoví lyžaři se budou na Wurzeralmu cítit jako v kulinářském sedmém nebi!

Přesvědčte se sami a hlavně: Nechte si chutnat!

S aplikací iSki-Tracker skvěle informováni

Pomoc pro vaši orientaci ve skiareálu Wurzeralm

Prohlédnout si online celkové naježděné kilometry? S aplikací iSki-Tracker to bude hračka! Projeté sjezdovky, celkové kilometry či jízdy lanovkou jsou s vašimi jízdními daty průběžně ukládány. Kromě toho máte pokaždé přístup k podrobným informacím o skiareálu Wurzeralm. A kdo chce, může si ještě před lyžováním stáhnout na svůj chytrý telefon plán sjezdovek.

Ideální pro příznivce zimních sportů, kteří si chtějí zachovat přehled!