Vstupenky & ceny

Připraveno k lyžování!

Přehled všech vstupenek

Pro nezapomenutelný lyžařský zážitek

 

Skipas Hochficht je klíčem k maximální zábavě na sjezdovkách, nedotčené přírodě a špičkovým zimním sportům. Atraktivní ceny? Více než to! Podívejte se na skvělé akce a atraktivní slevy. Využijte svůj den na lyžích na Hochfichtu na maximum. To vám slibujeme!

Tip : Od jednodenních až po sezónní jízdenky - mnoho jízdenek si můžete pohodlně zakoupit v internetovém obchodě. Už máte kartu? Jednoduše si večer před dnem stráveným na sjezdovce dobijte skipas a buďte na hoře první!

Saisonkarten Vorverkauf bis 31. Oktober 2024

Sichert euch bis spätestens 31. Oktober euren Skipass zum Vorteilspreis! Wer bis zu diesem Datum eine Saisonkarte kauft, spart bis zu 20 Prozent.

Zu den Saisonkarten
Autobusové skupiny a školní třídy na Hochfichtu

Skupinové zážitky v Mühlviertelu

Čím více, tím lépe! Alespoň pokud jde o skupinové lyžování na Hochfichtu. Více nadšenců pro zimní sporty znamená nejen více lyžařské zábavy, ale také levnější jízdenky! Získejte přehled o cenách pro autobusové skupiny, kluby, školní třídy a mateřské školy. Sjíždění sjezdovek s přáteli, společné aprés-skiing nebo zábava při jízdě autobusem: právě takové zážitky dělají skupinové lyžování na Hochfichtu jedinečným.

©  Hochficht Bergbahnen GmbH
Šetřete a šlápněte na plyn!

Studentský bonus