© Oberoesterreich Tourismus GmbH, Stefan Mayerhofer
COVID-19 DŮLEŽITÉ INFORMACE COVID-19 DŮLEŽITÉ INFORMACE
příprava znamená vše
pro pohodové a uvolněné lyžování …

interaktivní panoramatická mapa

Plán sjezdovek ve skiareálu Hinterstoder

Zajistit si docela jednoduše přehled o skiareálu? Panoramatická mapa skiareálu Hinterstoderu vám to umožní! Každý lyžař na ní najde, co potřebuje. Od mírných sjezdovek pro začátečníky po náročné strmé svahy pro profesionály, od rozmanitého Funparku po nejkrásnějších zážitkovým tratím. Pravá zábava na sněhu je zaručena – a díky interaktivní mapě také přehledně vyznačena!

Hledáte na místě pro zasloužené občerstvení? Panoramatická mapa vám vedle sjezdovek ukáže také tajné gastronomické tipy pod horou Höss. Celkem šest tradičních horských chat a restaurací garantují vyhladovělým zimním sportovcům kulinářská prožitek.

mít panoramatickou mapu vždy po ruce

ke stažení na cesty

Nemáte k dispozici internetové připojení ani chytrý telefon? Žádný problém! Minimálně v případě, že se na lyžařský den dostatečně předem připravíte. Celou panoramatickou mapu sjezdovek si totiž můžete docela jednoduše stáhnout a vytisknout. Ideální pro všechny, kteří chtějí být během dovolené zcela vědomě „off-line“ …

Mapa docela jiného druhu

Zaznamenat vlastní lyžařské dny v Hinterstoderu

Naježděné kilometry, počet jízd na vlecích i počet sjezdů: Kdo si chce každý lyžařský den detailně rozebrat, má díky iSki-Trakcer ideální možnost. Nashromážděná data v mobilní aplikaci si může na konci dne každý docela jednoduše zobrazit. Tak se každému lyžaři zobrazí jeho vlastní mapa jízd v hornorakouském Hinterstoderu!