rodinné lyžování v Hinterstoderu

Rodinný skiareál v jižní části Horního Rakouska

Při lyžování s celou rodinou hrají zásadní roli zábava a rozmanitost! Pestrý program pro malé i velké, během kterého si přijde každý člen rodiny na své. A přesně to najdou lyžaři – dobrodruzi, požitkáři a objevitelé ve skiareálu Hinterstoder Höss. Počínaje 40 km rozmanitých sjezdovek přes speciální dětské atrakce a zážitkové sjezdovky až po lyžařské kurzy a tréninkové možnosti. Pestrá škála skipasů a slev uzavírá atraktivní nabídku pro rodiny s dětmi.

Im Skigebiet Hinterstoder erwarten die kleinen Gäste große Erlebnisse.  | © Oberoesterreich Tourismus GmbH, David Lugmayr

Sunny kids park

Lyžování v největším dětském parku v Horním Rakousku

Rychle do Sunny Kids Parku, znamená pro všechny malé lyžařské sviště. Proč? Docela jednoduše! Dětský park Sunny Kids Park je opravdovým rájem pro děti! Jedna velká zimní louka na hraní, na které jedno dobrodružství střídá druhé.

A to nejlepší: Od zimní sezóny 2018/19 se už beztak tento největší dětský lyžařský park v Horním Rakousku rozrostl o další nové atrakce. A to je pádný důvod pro návštěvu skiareálu Hinterstoder Höss s celou rodinou …

rodinné dobrodružství na sjezdovkách hinterstoderu

Všechny generace společně na zážitkových sjezdovkách a tratích

Napravo od sjezdovky Hirschkogelpiste čeká na malé i velké zábava i výzva zároveň. Neboť zážitková sjezdovka SNOWtrail nezůstává svému jménu nic dlužna. Dráhy s vlnami, klopenými zatáčkami, překážkami: Další rodinná výzva může v každém případě začít!

Zkušení lyžaři a snowboardeři v rodině si již troufnou na sjezdovku Inferno se sklonem až 70%. Možná tedy i vy a vaši „odvážní“? Pak vzhůru ke sjezdovce Hösskogel zdola nejstrmější svah na Hinterstoderu …

Je dobré vědět: Nejdelší sjezdovkou ve skiareálu je mimochodem Panoramapiste č. 13. Ta je zároveň součástí obou sjezdařských okruhů v Hinterstoderu – Höss Totale a Höss Tour.

Jste připraveni na toto výjimečné dobrodružství? Kdo stále hledá ubytování vhodné pro rodiny, na toho čeká v okolí Hinterstoderu bohatá nabídka. Některé dokonce přímo u sjezdovky, a tím jen několik málo lyžařských oblouků od pravé zimní zábavy!

Lyžařské kurzy a trénink pro rodiny

V regionu světového poháru ve mžiku připraven na sjezd

Ať do bude ve skupině nebo s privátním instruktorem, na lyžích či snowboardu, úplně poprvé nebo jen na osvěžení lyžařských dovedností. V lyžařské škole na Hinterstoderu se děti i mládež naučí lyžovat hranou formou. A nejen to: Vedle správné techniky jízdy se dozví také zásady správného chování na horách. Samozřejmě s velkou porcí zábavy, rozumí se!

Jak krásně to zní: Člověk se nikdy nepřestane učit! A přesně proto stojí v nabídce také speciální kurzy pro zkušené lyžaře – od freeride přes snowboarding až po lyžování v hlubokém sněhu.

Ti nejmenší nasbírají v kurzu pro začátečníky první zkušenosti. Starší děti vypilují ve speciálních kurzech svou techniku. A máma s tátou možná vyzkoušejí něco zcela nového. Nezáleží, pro co se v Hinterstoderu rozhodnete: Zábava a rozmanitost je ze součástí každého programu!

Sní vaše děti o tom, přiblížit se svým idolům a zdolat opravdovou závodní trať pro světový pohár? Na Hinterstoderu k tomu mají hned dvojnásobnou příležitost: na sjezdovce Hannes-Trinkl-Weltcupstrecke a stálé závodní trati na Ahornpiste. S trochou štěstí může dokonce celá rodina koukat opravdovým profesionálům přes ramena.

Za celodenní dřinu přichází zasloužená odměna! V tomto případě spíše kulinářský prožitek. Ten si po celodenním pobytu na čerstvém horském vzduchu všichni členové rodiny upřímně zaslouží. Při tréninku koneckonců vyhládne a po poctivé dřině chutnají regionální speciality na prosluněné terase nebo ve vyhřáté horské chatě obzvlášť dobře.

sněhulákův skipas

Bezkonkurenční nabídka pro rodiny v Hinterstoderu

Jedno je jasné: Hinterstoder je rodinný skiareál! Pro extra porci lyžařského štěstí stráví děti do 10 let celý cen na sjezdovce jen za trochu Eura. Ano, čtete správně! Díky „sněhulákovo“ skipasu!

Jak to funguje? Pokud si koupí rodiče skipas, dostanou pro své děti do 10 let sněhulákovo skipasy jen za trochu Euro. Díky tomu lyžují všichni malí svišti nejen v Hinterstoderu, ale ve všech osmi skiareálech od skisport.com tak výhodně. Tato výhoda neplatí pouze ve skiareálu Schnalstaler Gletscher.

Důležité: Je nezbytně nutné předložit doklad prokazující věk a rodinný vztah dětí. Jedině tak můžete získat výhodný sněhulákův skipas.

Jste zvědaví? Pak si přečtěte více o výhodách této rodinné nabídky …

Je libo zábavu na sjezdovkách a v prachovém sněhu po celou zimu? Se sezónním skipasem SunnyCard lyžují rodiny mimořádně výhodně. A to nejen v Hinterstoderu, nýbrž ve všech devíti skiareálech od skisport.com.

Ideal für Familien

1 KARTE, 9 SKIGEBIETE IN ÖSTERREICH UND SÜDTIROL

Der Familienwinter findet auf der Piste statt, aber ein Skigebiet ist einfach nicht genug? Dann ist die SunnyCard die erste Wahl! Verschafft euch einen Überblick über die acht Destinationen von skisport.com.

Online Skikarte 

Nicht mehr an der Kassa  anstehen - sondern die Skikarte einfach direkt Online kaufen!

Im Onlineshop gewünschten Skitag auswählen & Skiticket einfach per Kreditkarte bezahlen. Ticket direkt im Skigebiet mittels QR-Code bei den Automaten im Tal abholen und ab auf die Piste! 

Vše na jedno kliknutí

Skipasy a vstupenky v online shopu

Chcete si užívat zábavu na sjezdovkách Hinterstoderu ještě déle? Pak si ušetřete čekání u pokladen! Od nyní si může vaše skipasy koupit pohodlně z domova. A je jedno zda, na jeden den nebo celou sezónu.